Állásajánlat

Hulladékrakodó munkakör betöltésére

Hulladékrakodó

Fő feladatai:

  • A lakossági, intézményi, vállalkozói kommunális és szelektív hulladék rakodása, a munkáltató által meghatározott módon, a rendszeresített edényzetből a vezényelt hulladékgyűjtő járműbe történő ürítéssel,
  • az éves ütemterv alapján lom vagy ömlesztetten gyűjtött hulladék szakszerű begyűjtése,
  • a szelektív szigetek tartályainak ürítése, valamint a mellé rakott hasznosítható hulladék összeszedése, elszállítása, zöld hulladék begyűjtése (céges zsákban elhelyezve és gallyak kötegelt állapotban történő berakodása)
  • egyéb lakossági, intézményi szelektív edények ürítése.

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség,
  • büntetlen előélet,
  • pontos napi munkakezdés (munkakezdés ideje: minden reggel 6:00).

Előnyt jelent:

  • adott gépcsoportra hatályos gépkezelő jogosítvány (OKJ + hatósági vizsga)

Amit kínálunk:

  • Stabil bejelentett munkahely egy nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőséggel,
  • azonnali munkakezdési lehetőség,
  • alapbéren felül biztosított ösztönző bérpótlék,
  • 3 hónap próbaidő után Cafetéria juttatás (SZÉP-kártya, Erzsébet utalvány, egészségpénztár ,lakáshitel támogatás választási lehetősége),

Kezdés: az elbírálást követően azonnal

Munkavégzés helye :Szabolcs-Szatmár Bereg megye:

Nyíregyháza és vonzáskörzete,

Kisvárda és vonzáskörzete,

Nagyecsed és vonzáskörzete

Jelentkezés módja: 2018.09.07-ig Fényképes szakmai önéletrajzát a hr@thgkft.hue-mail címre,vagy postai úton az Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.4400 Nyíregyháza,Bokréta u.22. címre megküldeni szíveskedjen .A tárgyba kérjük beírni: „rakodó”.

Kérjük, hogy levelében jelezze az Ön által választott  munkavégzési helyet.
 Az álláspályázatra történő jelentkezésével hozzájárul és elfogadottnak tekinti, hogy személyes adatait az Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft a pályázatban megjelölt célból kezelje.