Állásajánlat

Segédmunkás (takarító,kisegítő) munkakör betöltésére

Segédmunkás (takarító,kisegítő)

Fő feladatai:

Nyíregyházi Hulladékkezelő telep területén,illetve a Bokréta utcai telephelyünkön minden takarítással összefüggő feladat,melyre a vezetőjétől utasítást kap.

A kijelölt területek tisztán tartása

 Elvárások:
• 8 általános iskolai végzettség,
• büntetlen előélet,
• pontos napi munkakezdés (munkakezdés ideje: telephelyenként változó).
• önállóság,
• fizikai állóképesség,
• alkalmazkodó képesség.

Amit kínálunk:
• stabil bejelentett munkahely,
• azonnali munkakezdési lehetőség,
• 3 hónap próbaidő után cafetéria juttatás,

Munkavégzés helye:
4400 Nyíregyháza,Bokréta u.22.
4551 Nyíregyháza-Oros,Szállási út Hulladékkezelő

Fényképes szakmai önéletrajzát a hr@thgkft.hu e-mail címre, a tárgyban a telephely megjelölésével vagy postai úton az Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.4400 Nyíregyháza,Bokréta u.22. címre megküldeni szíveskedjen!
Kérjük, hogy levelében jelezze az Ön által választott munkakört,és a munkavégzési helyet.

Az álláspályázatra történő jelentkezésével hozzájárul és elfogadottnak tekinti, hogy személyes adatait az Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft a pályázatban megjelölt célból kezelje.